Vestiging

Voor vragen stuur ons een mail

14 + 5 =

SPORTHAL INMOTION
Cees van Delftstraat 10
5151 VX  Drunen

ALGEMEEN
info@jcdrunen.nl

sdfdfsdf

Aansluitnummer bij de Judo Bond Nederland is: D2SJ63V

HET BESTUUR

Een club heeft ook een bestuur nodig om het allemaal in goede banen te leiden.
Het bestuur van Judoclub Drunen bestaat uit de volgende enthousiaste personen:

Geert de Jongh

Geert de Jongh

Voorzitter

voorzitter@jcdrunen.nl

Marjolijn Peffer - Uphus

Marjolijn Peffer - Uphus

Secretaris

Secretarisvoorzitter@jcdrunen.nl

Johan Koot

Johan Koot

Penningmeester

penningmeester@jcdrunen.nl

Anja Soffers

Anja Soffers

Ledenadministratie

Ledenadministratie@jcdrunen.nl

Erika Sebregts - de Vries

Erika Sebregts - de Vries

Technische commissie

commissie@jcdrunen.nl

Remco Tabbers

Remco Tabbers

Technische commissie

commissie@jcdrunen.nl

Merijn van Tessel

Merijn van Tessel

Technische commissie

commissie@jcdrunen.nl

TRAINERS

Onmisbaar voor een club zijn natuurlijk de trainers.
Charlotte, Timo, Rens, Michiel, Mark en Marijn
zijn gediplomeerde trainers met de nodige ervaring in lesgeven en wedstrijden draaien.

Marijn van der Aa

Marijn van der Aa

JUDO LERAAR maandag

marijn@jcdrunen.nl

Rens van Stigt

Rens van Stigt

JUDO LERAAR maandag

rens@jcdrunen.nl

Mark van Tessel

Mark van Tessel

JUDO LERAAR dinsdag

mark@jcdrunen.nl

Timo van Oosterum

Timo van Oosterum

JUDO LERAAR zondag

timo@jcdrunen.nl

Charlotte Schipperen

Charlotte Schipperen

JUDO LERAAR vrijdag

charlotte@jcdrunen.nl

Michiel van Hooft

Michiel van Hooft

JUDO LERAAR vrijdag

michiel@jcdrunen.nl

VRIJWILLIGERS

Naast deze mensen zijn er nog tal van vrijwilligers waar wij al jaren op kunnen bouwen. Dankzij hen kunnen wij ieder jaar weer gezellige toernooien en leuke uitjes organiseren.