Vestiging

Voor vragen stuur ons een mail

15 + 7 =

SPORTHAL INMOTION

Cees van Delftstraat 10

5151 VX  Drunen

ALGEMEEN

info@jcdrunen.nl

Aansluitnummer bij de Judo Bond Nederland is: D2SJ63V

HET BESTUUR

Een club heeft ook een bestuur nodig om het allemaal in goede banen te leiden.
Het bestuur van Judoclub Drunen bestaat uit de volgende enthousiaste personen:

Mark van Tessel

Mark van Tessel

Voorzitter

voorzitter@jcdrunen.nl

Marjolijn Peffer - Uphus

Marjolijn Peffer - Uphus

Secretaris

Secretarisvoorzitter@jcdrunen.nl

Johan Koot

Johan Koot

Penningmeester

penningmeester@jcdrunen.nl

Yvette Geerts-de Brouwer

Yvette Geerts-de Brouwer

Ledenadministratie

Ledenadministratie@jcdrunen.nl

Erika Sebregts-de Vries

Erika Sebregts-de Vries

Technische commissie

 tc@jcdrunen.nl

Jeen Engelenburg

Jeen Engelenburg

Technische commissie

tc@jcdrunen.nl

TRAINERS

Onmisbaar voor een club zijn natuurlijk de trainers.
Charlotte, Timo, Rens, Michiel, Mark en Marijn
zijn gediplomeerde trainers met de nodige ervaring in lesgeven en wedstrijden draaien.

Marijn van der Aa

Marijn van der Aa

JUDO LERAAR maandag

marijn@jcdrunen.nl

Michel den Turk

Michel den Turk

JUDO LERAAR maandag

michel@jcdrunen.nl

Rens van Stigt

Rens van Stigt

JUDO LERAAR vrijdag

rens@jcdrunen.nl

Mark van Tessel

Mark van Tessel

JUDO LERAAR dinsdag

mark@jcdrunen.nl

Charlotte Schipperen

Charlotte Schipperen

JUDO LERAAR vrijdag

charlotte@jcdrunen.nl

Michiel van Hooft

Michiel van Hooft

JUDO LERAAR vrijdag

michiel@jcdrunen.nl

VRIJWILLIGERS

Naast deze mensen zijn er nog tal van vrijwilligers waar wij al jaren op kunnen bouwen. Dankzij hen kunnen wij ieder jaar weer gezellige toernooien en leuke uitjes organiseren.